Bleskovka  
  Menu  


This is alternative content.

  Komentáře  
Něco málo z historie ....

V polovině devadesátých let vzniká z rozhodnutí dvou bratrů - působících již delší čas v hanspaulské lize, nový tým s názvem KRABICE. Název týmu související se sponzorem dresů zajistil starší z bratrů, mladší se postaral o základ týmu skládajícího se především z kuchařů - jejich kamarádů a přátel.

Historie týmu se opírá čistě o vzpomínky žijících zakladatelů, nehrajících veteránů či čestných předsedů. Z přelomu tisíciletí je archivována ručně psaná kronika, která bude snad v brzké době převedena do digitální podoby a nabídnuta ke zhlédnutí všem registrovaným členům týmu KRABICE, kterých je v současné době kolem 55. Existují i dobové videozáznamy z prvních srazů týmů, po kterých se patrá :-)

Skladba týmu převážně z hráčů působících v oboru kuchař nedávala možnosti prosadit se díky časové náročnosti povolání ( neúčast na zápasech ) ve vyšších ligách, KRABICE se víceméně ve statistických tabulkách pohybují ve skupinách 8.ligy. Časem došlo k rapidnímu omlazování týmu a zástupců z řad kuchařů začalo ubývat, byli nahrazeni ambiciozními mladíky, rodinnými klany .... dostavily se výsledky a tým se dostal i do 7.ligy. Jak už to tak v životě chodí, mladí si našli svou cestu, opustili seniory a založili si svůj tým.

Zbývajícím aktivním hráčům se po 2 letech podařilo dát dohromady zcela nový tým - sestavu hráčů, se kterou se snaží v současné době dostat výsledkově do vyšší ligy soutěže HL.

(c) paja13
  Doporučujeme  

This is alternative content.

©2005 - 2018 Created by Feeler Internet Studio - info@feeler.cz, http://www.feeler.cz